Ubytovanie v tatrách


Zjazdovky a bežecké trate v blízkosti

Lyžiarske svahy Interski, Solisko, Esíčko sú vzdialené od apartmánu cca 2 km. Z verejného parkoviska, ktoré sa nachádza 10 min. chodze, premáva v zimných mesiacoch bezplatný Skibus, ktorý Vás dopraví priamo pod zjazdovky. Okrem toho sa na Štrbskom Plese nachádzajú kvalitne upravené bežecké trate v dĺžke cca 26 km.

Okolitá príroda

Apartmán pleso - Apartmán Pod palmou

Welness a oddych

text

Štrbské pleso

Významné stredisko cestovného ruchu Štrbské Pleso leží vo výške 1346 mnm v Tatranskom národnom parku. Zo Štrbského Plesa je možné absolvovať množstvo trás a túr, vhodných ako pre začínajúcich turistov, tak pre náročných obdivovateľov hôr. Medzi najznámejšie túry patria vodopád Skok, chata Popradské pleso, chata Solisko, Kriváň, prechádzka na Jamské pleso.

Gerlachovský štít

testFotogaléria okolie
Letná turistika

Apartmány obklopuje tatranská príroda, ktorá ponuka možnosť na výlet, turistiku, na výstupy po náročných i menej náročných turistických chodníkoch.

Lyžovačka v Tatrách

Lyžiarske svahy Interski, Solisko, Esíčko sú vzdialené od apartmánu cca 2 km. Z verejného parkoviska, ktoré sa nachádza 10 min. chôdze.

Termálne kúpele

Neďaleko od Apartmánov sa nachádza viacero termálnych kúpalísk, wellnessov v Poprade, Prešove či Bukovine.

Rodinné atrakcie

V okolí našich apartmánov je možné vyraziť do neďalekých vodných svetov či lanových centier a prežiť tak perfektú rodinnú dovolenku.


Všetky naše novinky a ponuky na jednom mieste!

Vyplnením rezervačného formulára udeľujete súhlas so spracovávaním osobných údajov v zmysle ustanovení Zákona č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov publikovaný v Zbierke zákonov SR. Taktiež súhlasíte so Všeobecnými obchodnými podmienkami, Ubytovacim poriadkom a Reklamačným poriadkom.